На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Особистий кабінет виборця

 

Інформація відділу Державного реєстру виборців щодо перевірки достовірності персональних даних та виборчої адреси

календарик виборця

 

Перелік виборчих дільниць на постійній основі

 

Відомості про кількість виборців


Межі вибочих округів утворених для проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року на території Першотравневого району

 

Відділ Державного реєстру виборців пропонує скористатись ресурсом "Особистий кабінет виборця"

 

Державний реєстр виборців (Реєстр) - автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система (банк даних), призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені Законом України "Про Державний реєстр виборців" відомості, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України (виборців). Реєстр ведеться в електронній формі з єдиною базою даних, яка містить персональні дані усіх виборців України. Розпорядником Державного реєстру виборців є Центральна виборча комісія.

 

Підпорядкованість: структурний підрозділ міської ради, підпорядкований виконавчому комітету міської ради, міському голові.

 

Адреса: 58023, м. Чернівці, вул.Руська, 183, каб.№№207/1, 207/2

Телефони: 38(0372) 571270, 571267, тел/факс 38(0372) 571260

E-mail: pershreestr@gmail.com

 

Напрямки роботи:

 

  • ведення персоніфікованого обліку виборців;
  • складання та уточнення списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, сільських та селищних голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів.

 

Повноваження Відділу поширюються на громадян України, що мають право голосу і проживають або перебувають на території Першотравневого району міста Чернівців.

Основною функцією відділу є підтримка в актуальному стані  частини  загальнодержавної бази даних Реєстру в межах своїх повноважень.