На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Інформація щодо заборгованості

 

На сьогоднішній день перед управлінням Пенсійного фонду України в м. Чернівцях залишається питання щодо зменшення заборгованості до Пенсійного фонду.

Станом на 01.07.2012 року найбільшу заборгованість зі сплати страхових внесків, та єдиного внеску мають такі підприємства:

  • Дослідне господарство “Центральне” (керівник Новіцький Зіновій Михайлович) борг – 1434,6 тис. грн. в т.ч. з ЄСВ –497,8 тис. грн.
  • Державне підприємство Міністерства оборони України - Чернівецький металообробний завод (керівник Білик Роман Миколайович) борг –1118,2 тис. грн. в т.ч. з ЄСВ 339,4 тис. грн.
  • Товариство з обмеженою відповідальністю “Букел” (керівник Волощук Михайло Карлович) борг ЄСВ –129,8 тис. грн.
  • Колективне підприємство “Чернівцішляхбуд” (керівник Фаєвський Ярослав Анатолійович) борг – 77,1 тис. грн. в т.ч. з ЄСВ –59,6 тис. грн.
  • Колективне підприємство “Рембудмонтаж” (керівник Чікурлій Олександр Содонович) борг з ЄСВ - 76,9 тис. грн.
  • Товариство з обмеженою відповідальністю “БФБ” (керівник Гармасій Тетяна Олександрівна) борг з ЄСВ –38,3 тис. грн.

Підприємства боржники – несвоєчасно сплачують обов'язкові платежі, чим постійно нарощують заборгованість перед Пенсійним фондом України в м. Чернівцях.

Відповідальність за це покладено на керівників підприємств боржників які на сьогодні не виконують належним чином зобов'язання щодо погашення заборгованості перед Пенсійним фондом в м. Чернівцях, як наслідок, ускладнюється фінансування виплати пенсій та допомог, які виплачують за рахунок Пенсійного фонду України.

На жаль керівники підприємств божників не розуміють, що порушення ним обов'язків зі сплати внесків позбавляє працюючих страхового стажу, а відповідно майбутньої пенсії.

Підприємства – боржники, які несвоєчасно розраховується з Пенсійним фондом, постійно запрошується на комісії районної та міської ради з погашення заборгованості перед Пенсійним фондом.

Щомісячно інформацію про заборгованості підприємств боржників перед Пенсійним фондом України в м. Чернівцях надсилаються контролюючим органам влади.

Проводиться роз'яснювальна робота щодо залежності страхового стажу застрахованих осіб від своєчасної сплати страхових внесків підприємствами до Пенсійного фонду України в м. Чернівцях.

Таким чином, вищевказані роботодавці, не виконуючи норми Закону, не лише порушують платіжну дисципліну, спричиняючи нестачу коштів для виплати пенсій нинішнім пенсіонерам, а і позбавляють осіб, які у них працюють права на соціальний захист при настанні страхового випадку.

 

Юрій Чорнокоза,
головний спеціаліст відділу
обліку надходження платежів
управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях