На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В Першотравневій районній у місті Чернівці раді 24.07.2012 р. відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду, інших обов’язкових платежів та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якій розглянуто наступне питання «Про хід погашення заборгованості із виплати заробітної плати та по внесках до Пенсійного фонду».

У роботі комісії брали участь представники управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях, відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області, прокуратури Першотравневого району м. Чернівці.

Слухали інформацію заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Козменко С. О., яка повідомила, що станом на 24.07.2012 р. заборгованості по заробітній платі, згідно статистичних даних, немає, але існує заборгованість по заробітній платі згідно переліку підприємств, які проходять у звіті до Пенсійного фонду.   Управлінням був опрацьований і проаналізований перелік підприємств, керівники яких у звіті до Пенсійного фонду за травень 2012 року показали заборгованість по заробітній платі. Із загальної кількості 44 підприємств встановлено: на 34 – існують борги за період 1998-2010 р., причиною є призупинення діяльності підприємств; на 6 – заборгованість по заробітній платі була ліквідована; на 4 – існує заборгованість по заробітній платі.

Слухали інформацію начальника відділу обліку надходження платежів Пенсійного фонду України в м. Чернівцях Алексєєву Н.В., яка повідомила, що від платників міста за січень – червень 2012 року надійшло 449,68 млн. грн. власних надходжень, що становить 101,71% до планового завдання. За червень 2012 року на рахунки управління надійшло 88,5 млн. грн., планове завдання червня 2012 року - 85,7 млн. грн. виконано на 103,23%.

За січень – травень 2012 рік на відшкодування пільгових пенсій надійшло 3367,7 тис. грн.

Станом на 01.07.2012 р. загальна заборгованість платників по платежах до Пенсійного фонду складає 13863,145 тис. грн., в тому числі заборгованість зі сплати єдиного внеску складає 2394,54 тис. грн. В порівнянні з 01.01.2012 р. загальний борг зріс на 963,7 тис. грн.

Щомісяця подаються пропозиції до органів міської та районної влади з переліком боржників перед Пенсійним фондом, для заслуховування звітів керівників підприємств боржників на засіданнях комісій з питань погашення заборгованості. За січень-червень 2012 року заслухано 57 керівників підприємств боржників. За результатами доручень, даних на комісії сплачено боргів на суму 636,2 тис. грн.

Старший помічник прокурора Першотравневого району Сирбу Т.А. повідомила, що підприємства, які в звітах до Пенсійного фонду показали заборгованість по заробітній платі, перебувають у прокуратури району на постійному контролі. Зокрема підприємства ТОВ «Буковина-Екоінвест» та ПФ «Інтервал» до кінця місяця ліквідують борги до Пенсійного фонду.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Козменко С.О. наголосила про продовження роботи з платниками усіх форм власності для забезпечення виконання планових завдань з наповнення бюджету.

Також, звернула увагу на забезпечення спеціалістами управління праці та соціального захисту населення, в межах своїх повноважень, перевірок, підприємств, установ, організацій, згідно переліку Пенсійного фонду щодо порушення вимог чинного законодавства в оплаті праці.