На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення районної у місті ради перебуває одна прийомна сім’я та один дитячий будинок сімейного типу.

Виплата державної соціальної допомоги на дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» управлінням праці та соціального захисту населення районної у місті ради здійснюється у відповідності до чинного законодавства, своєчасно та в повному обсязі.

Управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради при реалізації заходів, спрямованих на забезпечення прав та законних інтересів дітей, співпрацює зі службою у справах дітей, відділом у справах сім’ї та молоді, міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради.

При виявленні неблагонадійних сімей, зазначені служби здійснюють обмін інформацією для вжиття необхідних заходів по забезпеченню прав та законних інтересів дітей та взяття цих сімей під соціальний супровід.

За І півріччя 2012 року працівниками управління здійснено 6 спільних обстежень умов проживання сімей спільно зі службою у справах дітей, з них 3 обстеження – ще і спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Згідно з чинним законодавством управління здійснює контроль за цільовим використанням коштів соціальної допомоги сім’ям з дітьми. За І півріччя проведено 35 вибіркових обстежень цільового використання допомоги при народженні дитини. Виявлено 3 випадки нецільового використання коштів. Виплата допомоги в даних випадках була припинена.

Начальник управління праці та соціального захисту населення районної у місті приймає участь у засіданнях наглядової ради при відділі сім’ї та молоді міської ради. На засіданнях ради приймаються рішення щодо надання соціального супроводу сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Соціальний захист прав багатодітних сімей здійснюється шляхом реалізації передбачених законодавством пільг для таких сімей. Станом на 01.07.2012 на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків (ЄДАРП) перебуває 229 сімей району, які отримують пільги на житлово-комунальні послуги.