На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Управління праці та соціального захисту населення Першотравневої районної в м. Чернівці ради забезпечує виконання постанови КМУ від 21.10.1995 р. за №848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг…" За період з 10.2011р. по 04.2012р. включно за призначенням житлової субсидії до управління звернулось 1264 громадянина. За цей же період призначено 1255 житлових субсидій, відшкодовано відомчим організаціям та організаціям-надавачам житлово-комунальним послуг на суму біля 1 352 тис. грн.

У зв'язку з закінченням опалювального сезону спеціалістами управління проводяться перерахунки по фактичному використанню житлово-комунальних послуг за опалювальний період. Всім одержувачам житлової субсидії, у яких послуги вимірюються засобами обліку, по закінченні опалювального сезону проводиться уточнений перерахунок згідно баз житлово-комунальних організацій або згідно розрахункових книжок по оплаті за комунальні послуги. З початком і закінченням опалювального сезону також проводяться перерахунки діючих субсидій у відомчих будинках, ЖБК і ОСББ. Виконуються перерахунки субсидій подружжям, які проживають окремо.

Спеціалісти управління щомісяця отримують бази даних з інформацією про розміри платежів та інформацією про фактичне витрачання послуг від комунальних організацій ПАТ "Чернівцігаз", МКП "Чернівцітеплокомуненерго", Чернівецького міського РЕМу, ДКП "Чернівціводоканал" для  призначення та перерахунків житлових субсидій. Отримані бази звіряються з базою нарахованих житлових субсидій і визначається необхідність автоматизованого або ручного перерахунку. Про проведені перерахунки отримувачі житлової субсидії інформуються.

Всього за період квітень-червень 2012 року проведено 8387 вищевказаних перерахунків, з них 6842 виконано автоматизовано.

Заяви на призначення житлової субсидії управлінням приймаються не тільки в опалюваний період, а й протягом всього року. Станом на 01.07.2012р. (тобто в літній період) житлову субсидію отримують близько 500 сімей Першотравневого району м. Чернівці.

 

Прийом документів для призначення житлової субсидії проводиться в управління праці та соціального захисту населення за адресою:
вул. Руська, 183, каб. 105, тел. 6-08-66