На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

До уваги громадян!

 

Центральною виборчою комісією здійснено первинне утворення виборчих дільниць на постійній основі.

Звичайні виборчі дільниці утворюються на постійній основі для організації та проведення голосування виборців за місцем їх проживання.

Закордонні виборчі дільниці утворюються на постійній основі для організації голосування виборців, які проживають або на день проведення голосування з відповідних виборів перебувають на території іноземної держави.

Спеціальні виборчі дільниці утворюються на постійній основі у стаціонарних лікувальних закладах, в установах виконання покарань.

В Першотравневому районі міста Чернівці утворено 29 звичайних та 5 спеціальних виборчих дільниць на постійній основі, які увійшли в межі одномандатного виборчого округу на постійній основі № 201:

 

Виборчі дільниці на території Першотравневого району

 

Також пропонуємо громадянам перевірити свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців, шляхом особистого звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: м. Чернівці, вул. Руська, 183, каб.№№207/1, 207/2 з 9.00 до 18.00 в робочі дні, контактний телефон 57-12-70; 57-12-67. При собі мати паспорт громадянина України.