На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

ПІЛЬГА НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПАЛИВА ТА СКРАПЛЕНОГО ГАЗУ

 

  Пільги на придбання твердого палива, скрапленого газу надаються виходячи із розрахунку вартості однієї тонни твердого палива та одного балону скрапленого газу на домогосподарство в рік.

Граничні показники вартості твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу у розрізі областей визначаються Кабінетом Міністрів України.

Пільга на придбання твердого палива і скрапленого газу може бути надана як у натуральному виразі так і в готівковій формі за вибором пільговика.

Порядок надання пільг на придбання твердого палива за рахунок субвенції з державного бюджету встановлений постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року №77.

Розпорядженням обласної державної адміністрації від 21.05.2012 р. №321-р "Про затвердження натуральних форм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання населенню житлових субсидій і пільг у готівковій формі в 2012 році" затверджено показники вартості твердого палива і скрапленого газу, в межах яких надаються пільги у 2012 році. Вартість придбання твердого палива склала 950,00 грн., скрапленого газу - 121,88 грн.

Для призначення пільг з придбання твердого палива особи звертаються до управлінь праці та соціального захисту населення або до сільських, селищних рад за зареєстрованим місцем проживання з відповідною заявою, до якої додають довідку про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.

 

Детальнішу інформацію можна отримати в управління праці та соціального захисту населення за адресою:

вул. Руська, 183, каб. 217, тел. 6-08-28.