На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Шановні діти, педагогічні колективи,

батьки, бабусі та дідусі школярів!


Прийміть сердечні поздоровлення зі святом Останнього дзвоника і закінченням навчального року. Цей день не просто знаменує завершення навчального року. Це - подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Дорогі випускники! Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Вірте в свої сили, якомога вдаліше зробіть професійний вибір, прагніть більшого і досягайте поставленої мети. Ваші вчителі щиро намагалися дати вам знання і підготувати до дорослого життя. Пам'ятайте і поважайте їх. Попереду найскладніше - вчитися жити, і найприємніше - бути щасливим.

Учням, які залишають школу лише на кілька літніх місяців, бажаю гарного відпочинку, нових яскравих вражень та цікавих знайомств. Поважайте своїх рідних і близьких, які були і залишаються для вас опорою і гідним прикладом, виправдати їхні найкращі надії.

Хочу привітати і батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.

 

З повагою

Голова Першотравневої районної

у місті ради В. Мельничук