На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Шановні охоронці державних рубежів!

Дорогі ветерани-прикордонники

В усі часи глибоко шанувалися найкращі якості прикордонників - мужність, професійність та відданість своїй справі, постійна готовність до подвигу в ім'я Батьківщини. І сьогодні ми можемо справедливо пишатися відповідальною і нелегкою працею багатьох поколінь тих, кому держава довіряє надійно охороняти її рубежі.

Ви обрали надзвичайно відповідальну та благородну справу - захищати територіальну цілісність та суверенітет України і це робить вам Честь! Своїм високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою ви заслужили визнання і повагу у наших громадян.

Цього святкового дня висловлюю глибоку вдячність вам, дорогі ветерани прикордонної служби, усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни.

Бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові.

 

З повагою –

Голова ради                               Віктор Мельничук