На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Засвідчення безмежної вдячності за відвойований мир стали заходи, які пройшли з нагоди річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні у Першотравневому районі міста Чернівці.

За традицією урочиста церемонія, присвячена 67-ій річниці Перемоги над фашизмом відбувалась біля Меморіалу Слави на Центральному кладовищі, що на вулиці Кишинівській, 1. До Вічного вогню, під супровід мелодій воєнних років зійшлося чимало чернівчан та гостей міста з букетами живих квітів. Особливо багато було дітей та молоді. Сивочолі ветерани приймали вітання. Відкрив урочисто–траурний мітинг голова Першотравневої районної у місті Чернівці ради Віктор Мельничук.

З вітальними словами вдячності виступили присутні на мітингу Михайло Папієв – голова Чернівецької обласної державної адміністрації, Михайло Гайничеру – голова Чернівецької обласної ради; Віталій Михайлішин – секретар Чернівецької міської ради, Павло Бажерін – голова міської організації ветеранів України, Василь Юрійчук – голова Чернівецької обласної ради організації ветеранів України. Від імені ветеранів зі зверненням до молоді та громади звернувся Василь Чупак – учасник бойових дій, Почесний прикордонник України, полковник у відставці.

Керівниками обласної, міської, районної влади, правоохоронних органів, профспілкових організацій до Меморіалу Слави та Вічного вогню було покладено вінки та квіти на вшанування загиблих.

Проходження урочистою ходою військових 300 – го полку, покладання гірлянд Слави, урочистий салют, привітання учасників війни, солдатська каша – все за традицією.

Після урочистих подій всі присутні на святі мали змогу відвідати польову кухню, покуштувати солдатської каші та «фронтові 100 грам».