На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

26 квітня 2012 року відзначається 26-річниця Чорнобильської катастрофи. До цієї дати в районі проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на атомній електростанції та осіб постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Напередодні в Першотравневій районній у місті Чернівці раді відбувся круглий стіл за участю голови ради Мельничука Віктора Анатолійовича, заступника голови Ярмистої Наталії Дмитрівни, начальника управління праці та соціального захисту населення  Світко Тетяни Іванівни, з головою «Спілка Чорнобиль» Івоняк Ніною Леонідівною та її заступником Железним Манолієм Васильовичем.

Було обговорено ряд питань, які на сьогодні є актуальними для цієї категорії громадян. Голова ради Віктор Мельничук вручив 4 особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи цінні подарунки.

В навчально-виховному комплексі «Любисток», директор Собистинська Ярослава Дмитрівна та ЗОШ №16, директор Кірілеско Марія Петрівна, відбулися зустрічі з ліквідаторами 2 категорії Кушніром Миколою Тимофійовичем, Селюковим Віктором Миколайовичем, начальником управління праці та соціального захисту Т. Світко та учнями (190 дітей) 7-11 класів. Прослухали цікаву розповідь учасників подій по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Дітям було роз’яснено про використання атому в мирних цілях та його вплив на організм людини під час таких техногенних катастроф. Надано роз’яснення з приводу пільг та компенсацій для постраждалих осіб, передбачених чинним законодавством. Діти зацікавлено слухали, задавали багато питань, які у них виникали.  

До 26-ої роковини Чорнобильської катастрофи на засіданні виконавчого комітету Першотравневої районної у м. Чернівці ради розглянуто питання надання одноразової матеріальної допомоги 10 особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

26.04.2012 року проведено мітинг з покладанням квітів до пам’ятних знаків загиблим учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, в яких прийняли участь керівництво ради та працівники виконавчих органів ради.

Дорогі учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Ми висловлюємо щирі слова подяки за вашу мужність, героїзм і самовіддачу. Наша повага і шана тим, хто щодня бореться із хворобами, викликаними катастрофою. Від усього серця зичимо – міцності духу, здоров’я і впевненості у завтрашньому дні!