На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

25 червня ц.р. вдруге відбувся прямий ефір телепрограми «Справи радні» за участю депутатів Першотравневої районної ради - представників постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля.

Голова комісії - Д.Сірман коротко проінформував телеглядачів про діяльність комісії та напрямки роботи. Зокрема, було зазначено, що до складу комісії увійшли 15 депутатів - представників політичних партій, які представляють районну раду. Згідно делегованих повноважень міською радою районній раді, до компетенції комісії належать питання в галузі житлово-комунального господарства, а саме:

  • поточний і капітальний ремонт житлового фонду; 
  • експлуатація і утримання житлового фонду будинків місцевих рад; 
  • благоустрою і санітарного стану; 
  • індивідуального будівництва, перепланування квартир і будинків, добудови і недобудови до житлових будинків; 
  • будівництво господарських споруд.

На чисельні запитання телеглядачів, особливо з приводу санітарного стану та благоустрою територій, ремонту фасадів, доріг відповідали присутні В.Ротар та Р.Шерстюк.

Приємно було почути подяку за добрі справи на адресу присутніх від мешканців району, зокрема з вул.Узбецької, 25 - за виконання капітального ремонту будинку, з вул.Болотнікова - за допомогу по забезпеченню світлом.

Керуючий справами виконавчого комітету районної ради Г.Девяткова