На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

13 квітня 2012 року святкував свій 80-річний ювілей учасник Великої Вітчизняної війни Оршовський Георгій Деонізович. Георгій Деонізович пройшов славний 53-річний трудовий шлях: 12-річним хлопчиком працював у с. Панка Сторожинецького району, Чернівецької області на лісопильному заводі, важка, не дитяча праця - обсмолення човнів для переправи наших вояків у період бойових дій на річках, що були визначені у планах бойових операцій під час наступу Радянської Армії.

По закінченню війни протягом семи років працював у Середній Азії, був відряджений по трудовій путівці в Астраханську область на заготівлю деревини - повалення та сплав дерев. Багато років Георгій Деонізович пропрацював у м. Чернівці в аптечному управлінні, в УТОСі механіком на фармакологічній фабриці.

Голова Першотравневої районної у м. Чернівці ради Мельничук В.А., депутат Першотравневої районної у м. Чернівці ради фракції Партії регіонів Дралюк М.І. та начальник управління праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у м. Чернівці ради Світко Т.І. вручили шановному ювіляру великодній кошик та цінний подарунок, а також пан Оршовський заповнив бланк заяви на отримання тюнера для цифрового телебачення.

Здоров’я Вам, дорогий Георгій Деонізович, низький уклін за мирне небо! З роси і води!