На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

 

  В рамках проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою м. Чернівців 04.04.2012 р. проведено міську толоку на території Першотравневого району по прибиранню територій підприємств, організацій та прилеглих територій, ліквідації сміттєзвалищ, прибирання берегів річок, упорядкування «Історико-культурного заповідника «Кладовище по вул. Зеленій». В толоці приймали участь колективи підприємств, установ та організацій, мешканці Першотравневого району. Зокрема були проведені наступні акції з прибирання:

  • Працівниками міської ради та Державного казначейства в Чернівецькій області, МіськСЕС прибрано історико-культурний заповідник «Кладовище на вул. Зеленій». Задіяно 117 осіб. Прибрано територію з 1 по 17 сектори. Залучено 1 навантажувач та 1 самоскид.
  • Працівниками Першотравневої районної у м. Чернівці ради здійснено прибирання зеленої зони та скверу на вул. Фастівська-М.Олімпіади та прибирання схилів зеленої зони на вул. Московської Олімпіади-Калинівській Задіяно 70 осіб  та  3 одиниці техніки (самоскиди). Вивезено 23 кбм сміття та листя. Також організовано роботу по ліквідації осередків стихійних сміттєзвалищ на вул. Одеській. Було задіяно 3 одиниці техніки.
  • Працівниками КЖРЕП №9 розпочаті роботи з прибирання схилів р. Мольниця вздовж вул. Херсонської до мосту на вул. Руській та схилів вул. Руської до вул. Краснодарської. Задіяно 32 працівники та 2 одиниці техніки. Вивезено 15 кбм сміття.
  • Працівниками КЖРЕП №11 спільно з учнями Чернівецького професійного будівельного ліцею прибрано паркову зону на вул. Чкалова в районі аеропорта, а також КЖРЕП №11 прибирається вул. Миколаївська. Задіяно 25 працівників КЖРЕП №11, 40 учнів Чернівецького професійного будівельного ліцею та 3 одиниці техніки (1 трактор, 1 самоскид та 1 навантажувач).
  • Працівниками КЖРЕП №12 здійснено прибирання схилів річки Мольниця від моста по вул. Руській до вул. Білоруської. Вивезено 8 кбм сміття та листя. Залучено 28 працівників та 1 одиниця техніки. До 06.04.2012р. заплановано прибрати вул. Білоруську до мосту по вул. Прутській.
  • Працівниками ПП «Житлосервіс» здійснено прибирання берегів р. Прут від моста на вул. Московської Олімпіади до об’їзної дороги. Залучено 35 працівників та 3 одиниці техніки. Вивезено 20 кбм сміття та листя.
  • Працівниками обласної лікарні на вул. Буковинській здійснено прибирання прилеглої території. Задіяно близько 200 осіб.
  • Працівниками ПАТ «Чернівціобленерго» здійснено прибирання прилеглої території на вул. Прутській. Залучено 150 осіб та 4 самоскиди. Вивезено 35 кбм сміття.

Активну участь в прибиранні прийняли навчальні заклади району: учнями ПТУ №6  (Садовського, 6) прибрано береги колишнього озера на вул. Жасмінній (задіяно 30 осіб), учнями ПТУ №8  (Руська, 198-А) прибрано береги озера на вулиці Винниченка (задіяно 40 осіб), учнями ЗНЗ №42 на вул. Руській, 228-А здійснено прибирання прилеглої території (задіяно 30 осіб), ЗНЗ №16 на вул. Білоруській, 77 проведено висадку дерев в кількості 85 штук (берези). В акції взяло участь 95 учнів вищезазначеної школи.

Активно долучились до проведення толоки ТзОВ «Машзавод», ВАТ «Розма», «Центральний автовокзал»,  лікарня швидкої медичної допомоги, госпіталь ветеранів ВВВ та інші.

Загальна кількість залучених людей під час проведення районної толоки становить близько 1420 осіб, 5 навантажувачів 4 трактори та 10 самоскидів. Вивезено 154 кбм сміття.

  Особлива подяка  керівникам підприємств БФ «Чернівціжитлобуд», МКП «Чернівцітеплокомуненерго», МКП «Чернівціспецкомунтранс», ТДВ «ПМК-76», які безкоштовно надали транспортні засоби для забезпечення проведення толоки.