На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

29 березня в Першотравневому районі влада та громадськість району вшанували подвиг воїнів-визволителів міста Чернівців від фашистсько-німецьких загарбників.

У покладанні квітів і вінків до пам’ятника танку Нікітіна взяли участь ветерани, представники районної ради, підприємств, організацій району та шкіл.

На центральному кладовищі, що на вулиці Кишинівській біля Меморіалу Слави під час короткого мітингу голова ради Віктор Мельничук від імені мешканців району висловив глибоку вдячність героям, які віддали своє життя за свободу нашого міста і запевнив, що про них пам’ятатимуть завжди. Від студентської молоді виступили учні 16 загальноосвітньої школи Мирослав Перепічка та Христина Семенович. Сміливість і мужність своїх бойових товаришів згадав полковник запасу, кавалер орденів Слави ІІІ ступеня, Червоної Зірки, Вітчизняної війни ІІ ступеня, ордена України «За заслуги», учасник визволення міста Чернівці Суров Олександр Іларіонович. Завершили мітинг покладанням вінків і квітів до підніжжя Меморіалу Слави та братських могил.