На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В Першотравневій районній у місті Чернівці раді 27.03.2012 відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду, інших обов’язкових платежів та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якій розглянуто наступне питання «Про хід погашення заборгованості із виплати заробітної плати та по внесках до Пенсійного фонду».

У роботі комісії брали участь представники управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях, відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області, прокуратури Першотравневого району м. Чернівці.

Слухали інформацію заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Чєпєлєву О.В., яка повідомила, що станом на 01.03.2012 заборгованості по заробітній платі немає. 

Згідно листа Головного управління праці та соціального захисту населення від 11.11.2011 №4441 та згідно переліку Пенсійного фонду України щосереди управління праці та соціального захисту населення здійснює моніторинг щодо своєчасності виплати заробітної плати на підприємствах державної та комунальної форми власності і по всіх підприємствах, установах, організаціях району (кількість -79, 62), які у звітах до ПФ показують заборгованість по заробітній платі. Дані моніторингу передаються в прокуратуру Першотравневого району м. Чернівці та надсилаються в Головне та міське управління праці та соціального захисту населення. Здійснюються перевірки на підприємствах, де виникла заборгованість по заробітній платі.

З початку року в порядку ст. 7 Закону України “Про звернення громадян” управлінню праці та соціального захисту населення надійшло 11 звернень щодо порушення вимог законодавства про працю, з них є звернення з конфліктом та трудовими спорами між власником і працівником. По кожному зверненню були надані відповідні рекомендації.

Слухали інформацію заступника начальника відділу обліку надходження платежів управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях Боднар І.П., яка повідомила, що від платників міста у січні-лютому 2012 року надійшло 135346,0 тис. грн. власних надходжень, що становить 103,67% до планового завдання (на 11812,69 тис. грн. більше відповідного періоду минулого року).

Від приватних підприємців – спрощенців на рахунки управління з початку 2012 року за оперативними даними надійшло 10133,7 тис. грн.

Рівень заборгованості по несплаті підприємцями – спрощенцями страхових внесків станом на 26.03.2012 – 354 боржника на суму 398,18 тис. грн., у т.ч. Першотравневий р-н 79 боржників -90,88 тис. грн., Шевченківський р-н 91 боржник -111,80 тис. грн., Садгірський р-н 184 боржників – 195,5тис.грн.

Станом на 26.03.2012 по страхових внесках обліковується заборгованість в сумі 6847,18 тис. грн. Борг по пільгових та наукових пенсіях складає 4964,247 тис. грн.

Станом на 01.03.2012 року нараховується 546 боржників.

У загальній структурі боргу 56,76% становить борг економічно активних підприємств, сума якого в порівнянні з 01.01.2011 збільшилась на 103,96% і становить 7416,9 тис. грн.

Серед пріоритетів Фонду залишається тісна співпраця з місцевими органами влади та соціальними партнерами.

За результатами роботи управлінням Пенсійного фонду проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота.

Помічник прокурора Першотравневого району Лупу К.К. повідомила, що підприємства, які мають заборгованість по заробітній платі перебувають у прокуратури району на постійному контролі.

Головний спеціаліст відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області Зеленюк І.К., повідомила, що до відділення надійшло звернення від працівника одного із підприємств району про порушення вимог чинного законодавства про працю. Про результати розгляду звернення буде повідомлено на наступному засіданні комісії.

Голова комісії Фальоса І.П. наголосив, щодо продовження роботи з платниками усіх форм власності, а також звернув особливу увагу на залучення до сплати ЄСВ підприємців спрощенців для забезпечення виконання планових завдань з наповнення бюджету.

Також, звернув увагу на забезпечення спеціалістами управління праці та соціального захисту населення, в межах своїх повноважень, перевірок звернень про порушення вимог чинного законодавства в оплаті праці.