На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Шановні мешканці Першотравневого району!


В зв'язку з настанням тепла почастішали випадки спалювання сміття та сухої трави. Це в свою чергу веде до значних матеріальних збитків, задимлення значної території району, погіршення самопочуття людей, виникнення пожеж на значній території.

18 березня особовим складом СДПЧ-2 по охороні Першотравневого району було здійснено вісім виїздів на гасіння підпалів сміття та сухої трави. Найбільша їх кількість сталася на вулиці Комунальників.

Безпрецедентний випадок трапився 19 березня на вулиці Руській №236"г". Приблизно о 14 годині невідомими особами було здійснено підпал несанкціонованого звалища відпрацьованих автомобільних шин у кількості 150 шт. Значна територія району була задимлена, а саме мікрорайон "Руський"та підприємства установи та організації прилеглі до мікрорайону. Тільки завдячуючи умілим діям особового складу СДПЧ-2 під керівництвом майора служби ЦЗ Кушніра С. П. пожежа була локалізована та ліквідована.

Нагадуємо, що винні особи у порушенні правил пожежної безпеки будуть притягатися до адміністративної та кримінальної відповідальності.