На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

22.03.2012 р. о 12-00 год. в рамках проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою району відбулась розширена нарада з керівниками найбільших підприєств, установ та організацій Першотравневого району під головуванням заступника голови ради Ярмистої Н. Д.

В проведенні наради взяли участь 143 представники підприємств району, орендарів, навчальних закладів, голів ЖБК, ЖБТ, ОСББ.

З вступним словом виступила заступник голови ради Ярмиста Н. Д., яка зосередила увагу на організації місячника та можливі шляхи вирішення нагальних потреб.

В. о. начальника відділу з питань благоустрою, санітарії та екології Назаров В. Г. проінформував присутніх про розроблені заходи, передбачені до виконання, згідно розпоряджень та Комплексного плану благоустрою Першотравневого району на 2012 рік, та адміністративну відповідальність за порушення Тимчасових правил благоустрою м. Чернівці.

Також до виступів приєднались начальники КЖРЕП №9 Паладян Д. В. та КЖРЕП №11 Шерстюк Р. В., начальник відділу НС та ЦЗН Затурський В. В. та депутати Першотравневої районної у місті ради Кокош Ф. І. та Бабух Т. В.