На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення в приміщенні ради відбулось урочисте зібрання.

На правах господаря району – голова ради Віктор Мельничук щиро привітав зі святом керівників та працівників житлово-комунальних господарств району та розповів про здобутки та завдання, які існують на сьогодні в системі житлово-комунального господарства району.

Привітати із професійним святом невтомних піклувальників благополуччя району завітали секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Василь Тимофєєв, директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради Дмитро Сірман та інші. В своїх виступах вони подякували за наполегливу щоденну працю, у непростих умовах сьогодення, заради створення затишку і комфорту в оселях чернівчан.

За сумлінне виконання своїх обов’язків кращих працівників комунальної сфери було відзначено грамотами та подяками голови Першотравневої районної у місті Чернівці ради та грошовими винагородами.

До усіх привітань, які лунали на адресу присутніх, долучились і музичні привітання, що стали справжньою окрасою урочистого зібрання від талановитої молоді нашого міста.