На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

20.03.2012 року Першотравневою районною у місті Чернівці радою спільно з ЗНЗ № 16 організовано екологічну акцію з прибирання зеленої зони на вул. Ізмайлівський. Дана зелена зона закріплена Комплексним планом благоустрою Першотравневого району на 2012 рік за даним навчальним закладом. В акції взяло участь 103 учня вищезазначеної школи.

Виконавчі органи Першотравневої районної у місті ради висловлюють вдячність за проведення даної акції керівнику ЗНЗ № 16 Кірілеско М.В., та закликають навчальні заклади району не залишитись байдужими та прийняти активну участь в подібний заходах, які сприяють вихованню екологічної культури у молоді.

Відділ з питань благоустрою, санітарії та екології закликає керівників підприємств, установ та організацій долучитись до проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою району та завчасно повідомляти відділ про проведення екологічних акцій, з метою їх висвітлення в засобах масової інформації.