На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

29 лютого 2012 року в залі засідань Першотравневої районної у місті Чернівці ради відбулося інструктивне – методичне заняття з начальниками цивільного захисту, начальниками служб цивільного захисту району та начальниками штабів з питань цивільного захисту підприємств, установ та організацій розташованих на території Першотравневого у місті Чернівці району.

На занятті були підведені підсумки стану цивільного захисту району за 2011 рік, та поставлені завдання на 2012 рік.

У підведені підсумків приймали участь голова районної у місті ради Мельничук В.А, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи міської ради Самолюк В.Я. заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради Шабан В.В., начальник відділу з питань НС та ЦЗН районної у місті ради Затурський В.В., начальник відділу організації державного нагляду та управління охороною праці ТУ "Держгірпромнагляду" в Чернівецькій області Бабич С.Г. В ході проведення занять присутнім фахівцям з питань цивільного захисту була надана методична допомога в плануванні заходів цивільного захисту на 2012 рік.

За підсумками роботи у 2011 році кращі фахівці були нагороджені грамотами та подяками голови районної у місті ради.