На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

21 лютого 2012 року в сесійній залі районної ради підводила підсумки роботи за 2011 рік Першотравнева районна рада ветеранів України. Згідно порядку денного, присутні заслухали звіт голови районної ради ветеранів Віктора Захарова.

З інформацією про підсумки конкурсу на кращу первинну ветеранську організацію року виступив заступник голови ради ветеранів району Леонід Юрчук, він же і ознайомив присутніх з роботою Центру волонтерського руху районної ради ветеранів.

Про соціальний захист ветеранів, дітей війни проінформували Олександр Німіжан – перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Чернівці та Тетяна Світко – начальник управління праці та соціального захисту населення.

Присутній на зібранні голова районної у місті ради Віктор Мельничук, виступаючи перед ветеранами, подякував усім за тісну співпрацю і зазначив, що приоритетним напрямком діяльності районної влади завжди було і є реалізація соціальних гарантій, передбачених законодавством України для ветеранів війни, праці та Збройних сил.

За підсумками роботи найактивнішим членам районної ради ветеранів голова ради вручив подяки і грошові винагороди.