На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

До уваги громадян, що зареєстровані за адресою закладу,
який здійснює облік бездомних громадян!


Відповідно до частини 3 статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців” виборча адреса виборця, який не має зареєстрованого місця проживання, визначається за погодженням із спеціалізованим закладом, який здійснює відповідно до закону облік бездомних громадян.

Повідомляємо, що Центр обліку бездомних громадян Чернівецького міського об’єднання громадян “Народна допомога” змінив юридичну адресу з вулиці Гайдара Аркадія, 9А  і знаходиться  тепер за адресою вулиця Барбюса Анрі, 6.

З метою забезпечення реалізації виборчого права пропонуємо громадянам, які були зареєстровані за попередньою юридичною адресою закладу, звернутись для проведення перереєстрації до Центру обліку бездомних громадян  за адресою: вул.Барбюса Анрі, 6, контактний телефон 58-51-56.

Також пропонуємо громадянам перевірити свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців, шляхом особистого звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Чернівці, вул.Руська, 183, каб.№№207/1, 207/2 з 9.00 до 18.00 в робочі дні, контактний телефон 57-12-60. При собі мати паспорт громадянина України.