На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В Першотравневій районній у місті Чернівці раді 20.02.2012 р. відбулося засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому розглядалося питання «Про стан виробничого травматизму та виконання заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та аварій на підприємствах, установах і організаціях Першотравневого району» та «Про хід виконання заходів по підготовці житлового фонду Першотравневого району до експлуатації в осінньо–зимовий період 2011-2012р.р.».

В роботі районної комісії взяли участь начальник відділу з питань НС та ЦС населення Затурський В.В., представники управління праці та соціального захисту населення, керівники житлово–комунальних підприємств району, головний страховий експерт з питань охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у місті Чернівці Дідик С.Н., завідувач відділу гігієни праці міської СЕС   Бурла Н.Г., начальник ДПЧ -2 Кушнір С.П., спеціалісти з охорони праці підприємств Першотравневого району та керівники підприємств на яких були зафіксовані нещасні випадки.

Слухали інформацію головного страхового експерта з питань охорони праці Управління ФССНВ Дідика С.Н., який повідомив, що за 2011 рік в районі сталося 14 випадків виробничого травматизму на підприємствах: (з них: про 5 випадків повідомлено ВВД ФССНВВ у м. Чернівці у 2010 році, розслідування завершено у 2011; один випадок стався у 2002 році, розслідування проведено і закінчено у 2011).

Події, що призвели до нещасних випадків: дія рухомих деталей обладнання; наїзд транспортного засобу; падіння під час пересування; дія предметів та деталей, що рухаються, розлітаються, обертаються; падіння потерпілого з висоти; падіння, обрушення, обвалення предметів і матеріалів; дія підвищених температур; падіння кабіни ліфта.

Причини нещасних випадків: незадовільний технічний стан монтажної петлі; порушення правил дорожнього руху; організаційні причини: незадовільний стан верстата, допуск до роботи без проведення навчання, порушення потерпілим інструкції з охорони праці; незадовільний стан будівельного майданчика, порушення майстром посадової інструкції; невиконання вимог посадових обов’язків потерпілим; недостатній контроль за станом охорони праці на дільниці з боку майстра; помилкова подача напруги на робоче місце керівником робіт; порушення правил внутрішнього трудового розпорядку.

Заслухали керівників підприємств на яких мали місце нещасні випадки.

Слухали інформацію начальника відділу з питань НС та ЦЗН Затурського В.В., який повідомив, що питання підготовки житлового фонду комунальної власності міста до експлуатації в осінньо-зимовий період являлось основним, і всі трудові і матеріальні ресурси були задіяні в цьому напрямку. Виконувалися такі роботи: усунення несправностей дахів, опалювальних печей, димоходів, внутрішніх систем водопостачання та електропостачання, каналізаційних систем, проведення ремонту, утеплення інженерних мереж та підвальних приміщень, заготовка піску для посипання тротуарів тощо.

Також, акцентував увагу на дотриманні правил безпеки при використанні газу та газових приладів в побуті, недопущенні загибелі та травмування людей в зимовий період. Начальникам житлово–комунальних підприємств поставлено завдання щодо визначення небезпечних місць, в яких  можливе травмування людей в зимовий період, а також запропоновано розробити об’яви для інформування мешканців по цим питанням.

В обговоренні взяли участь представники КЖРЕПів, ПП «Житлосервіс», спеціалісти з охорони праці підприємств району.