На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ, ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ!

 

Прийміть сердечні вітання до Дня захисника Вітчизни!

 

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники Вітчизни.

Ми завжди щиро вдячні захисникам Вітчизни, людям сильним, мужнім, відповідальним і сміливим.

Священна місія боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу в усі часи була покликанням та обов'язком справжніх чоловіків.

Захисників Вітчизни вшановує вся Україна. Та найбільша шана вам, дорогі ветерани. Перед вами ми схиляємося, у вас вчимося любити Батьківщину.

Вітаю також всіх, хто сьогодні виконуючи конституційний обов’язок, захищає батьківщину, її незалежність, безпеку, недоторканість рубежів, бере участь у міжнародних миротворчих операціях, береже наш спокій, мир.

З нагоди знаменного свята бажаю мужнім захисникам Вітчизни міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

 

З повагою –

 

Голова Першотравневої районної

у місті Чернівці ради                                                               В.Мельничук