На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

5 грудня ц.р. в Першотравневій районній раді відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. 

Зі словами щирої вдячності за самовіддану працю, чуйність та розуміння на адресу присутніх на зібранні депутатів, членів виконавчого комітету та працівників виконавчих органів звернувся голова районної ради Ваньчицький Ю. Зокрема, він зазначив, що всі посадовці служб, управлінь та відділів ради докладають чимало своєї душі, знань, вміння та досвіду для того, щоб з кожним днем все активніше вирішувалися актуальні і важливі завдання місцевого самоврядування.
Побажання наполегливості, мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці на теренах місцевого самоврядування висловили голова ради директорів підприємств Першотравневого району, член виконавчого комітету районної ради Тетяна Козлова та депутат районної ради Володимир Ладика.
За активну участь в діяльності районної ради, особливий внесок у вирішенні питань територіальної громади району, професіоналізм найактивніші депутати та працівники ради були нагороджені грамотами і подяками голови районної ради.
Привітати із святом і висловити особливу подяку депутату районної ради Вірі Мігаєсє за постійну увагу та допомогу прийшли директор Чернівецького притулку для дітей Янчук Ж. разом із своїми вихованцями.

Справжньою окрасою урочистого зібрання були виступи буковинських талантів - Владислава Боянчука, Миколи Гакмана, Георгія Постевки, зіркової студії класичного танцю «Балет» (керівник В.В'юга).