На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З метою попередження виникнення можливих надзвичайних ситуацій пов’язаних з різким зниженням температури та снігопадами створено штаб із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення Першотравневого району.

За період з 29.01. по 19.02.2012 року житлово-експлуатаційними підприємствами ліквідовано 165 випадків промерзань водопровідних мереж та 7 промерзання каналізаційних мереж в житлових будинках

Станом на 20.02.2012 року по КЖРЕП №9 та КЖРЕП №12 знаходиться в роботі виконання робіт по ліквідації локальних промерзань водопровідних мереж в 15 квартирах будинків.

Промерзання водопровідних вводів за адресами: вул. Шевченка, 49, вул. Турецька, 18, вул. Коростишевського, 12, вул. Гагаріна, 14,вул. Гагаріна, 6 передано для виконання в КП ”Чернівціводоканал”.

Силами житлових підприємств району КЖРЕП № 9, 11, 12 та ПП «Житлосервіс» проводиться прибирання тротуарів від снігу, аварійними бригадами виконується очищення покрівель від снігу на нальоді, збиванню бурульок та огородженню небезпечних місць де можливе сходження снігу та нальоді з покрівель.

За період 15.02-18.02.2012 р. для ліквідації утворених бурульок у важкодоступних місцях в КЖРЕП №9 працювало дві автовишки та було задіяно дві аварійні бригади.

Виконано збивання бурульок та нальоді з схилових дахів на вул. О.Кобилянської, вул. Т.Шевченка, вул. Вірменської, вул. Челюскінців, вул. Українській.

Робота по ліквідації утворених бурульок та нальоді на покрівлях силами житлово-експлуатаційних підприємств продовжується.

Крім того, нагадуємо керівникам підприємств, установ, організацій та власникам приватних будинковолодінь щодо необхідності прибирання тротуарів від снігу та нальоді на закріплених та прилеглих територіях, а також у разі утворення бурульок на дахах будинків демонтовувати їх та огороджувати сигнальною стрічкою місця їх виникнення.