На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З 1 січня 2003 року згідно з Законом України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” встановлюються пенсії за особливі заслуги матерям, які народили п‘ятеро і більше дітей та виховали їх до шестирічного віку і яким призначено пенсію в Пенсійному фонді України. В залежності від кількості дітей розмір виплати становить від 35 до 40 відсотків від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку указом Президента України було відзначено почесним званням “Мати-героїня” багатодітних матерів Першотравневого району. Пенсія Матері-героїні встановлюється в максимальному розмірі згідно з Законом, а саме 40 відсотків.

Відділом з нагляду за правильністю призначення і перерахунків пенсій управління праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у місті Чернівці ради протягом січня поточного року прийнято 11 заяв для перегляду розміру надбавки за особливі заслуги перед Україною. Клопотання із заявами надіслані в комісію з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при обласній державній адміністрації.

Засіданням комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при обласній державній адміністрації від 30.01.2012 року №-2 розміри раніше встановлених надбавок переглянуто та збільшено до 40 відсотків.

Отримані витяги з протоколу надіслані в управління Пенсійного фонду України в м.Чернівцях для подальшої виплати.

Консультації щодо призначення пенсії за особливі заслуги надаються в кабінеті 221-а, або за телефоном 6-08-26.