На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 23-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, який відзначатиметься в нашій країні 15 лютого 2012 року, в Першотравневій районній у місті раді відбулося засідання "круглого столу" за участю керівництва ради та представників Чернівецької міської та Першотравневої районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Своїм баченням щодо подальшої співпраці органів влади та організацій воїнів-інтернаціоналістів, які  діють в нашому місті, стану справ у вирішенні проблем ветеранів, учасників бойових дій та сімей загиблих в  Афганістані поділились Михайло Коломієць – голова Чернівецької міської спілки воїнів-інтернаціоналістів, Леонід Юрчук – заступник голови районної ради ветеранів, голова ревізійної комісії міської спілки ветеранів Афганістану, Ярослав Семенюк – член міської організації спілки ветеранів Афганістану, голова житлової комісії.

Вони висловили цілий ряд конструктивних зауважень та пропозицій, які необхідні для активізації та покращення роботи у даному напрямку. Це зокрема - питання фінансування, виділення приміщення під офіс, співпраця  з районною організацією ветеранів України та інші. По кожній з пропозицій головою ради було дано доручення відповідальним особам щодо їх вивчення та вирішення.