На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

1) Повідомляємо, що у зв’язку з внесеними змінами до ”Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми” у разі: реєстрації дитиною шлюбу до виповнення 18-річного віку або працевлаштування дитини (навіть тимчасового) виплата допомоги на дітей одиноким матерям припиняється. 

Для попередження переплат по даному виду допомоги просимо вчасно повідомляти управління праці та соціального захисту населення про вищевказані обставини. Крім цього, просимо одержувачів допомоги на дітей одиноким матерям після отримання дитиною паспорта та ідентифікаційного номера, додавати в управління копії цих документів. 

2) До відома одержувачів компенсації на догляд за інвалідом І групи або престарілою особою, яка досягла 80-річного віку  виплата компенсації особі, яка доглядає  припиняється  у разі:

  • працевлаштування;
  • перебування на обліку в Центрі зайнятості;
  • перебування на обліку в ДПІ, як суб’єкта підприємницької діяльності;
  • виїзду за кордон;
  • не підтвердження факту догляду за інвалідом чи престарілою особою;
  • смерті особи, за якою здійснюється догляд.

Для попередження переплат, у разі виникнення вищевказаних обставин, особи, які одержують компенсацію  повинні у триденний термін повідомити управління.

Згідно з чинним законодавством, у разі виникнення переплати при одержанні соцільних допомог, компенсацій чи субсидії, заявник має повернути надміру отримані кошти.

Якщо заявник відмовляється добровільно повернути кошти, сума переплати стягується у судовому порядку.

 

Для отримання додаткової інформації звертатись за адресою:

вул. Руська, 183, тел. 60866, 60827