На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

21 грудня 2011 року в актовій залі приміщення КЖРЕП №11 (вул. Чехова, 23) відбулася двогодинна (з 17:00 год. до 19:00 год.)  зустріч  чотирьох депутатів з мешканцями. На зустріч прийшло 19 мешканців різних вікових та соціальних груп також були   запрошені працівники КЖРЕП  №11.

Перед виборцями відповідно-закріплених за депутатами округів звітували про проведену річну роботу: депутати Першотравневої районної у місті Чернівці ради: ЗАВОЛІЧНА Тетяна Романівна, ГУЦУЛ Мирослав Іванович, ХОДОРОВСЬКИЙ Андрій Олександрович та депутат Чернівецької міської ради ЗРИБНЕВА Ірина Павлівна.

Цих депутатів від різних політичних сил об’єднують такі чинники: всі вони обрані депутатами вперше, вони закріплені за округами, центром яких є КЖРЕП №11 і головне – їх хвилюють потреби мешканців, проблемами яких стараються вирішити спільними зусиллями.

Незважаючи на те, що всі звітуючі – це “першачки” в депутатській діяльності та кожний має значний доробок хороших справ в цій новій для них громадській діяльності:  кожен з 3-х депутатів Першотравневої районної ради  має більше 30 депутатських звернень і запитів, а депутат міської рад – аж 100; з їх допомогою відновлено дорожнє покриття  2-го провулку Кармелюка, проведені поточні ремонти по Головній 33, Чехова 25, Довбуша 16, Текстильників 6; спільними зусиллями депутатів ПРР та міської ради добилися того, що запланований ремонт багато стражденної дороги по Білоусова на наступний рік.

Більшість запитань мешканців стосувалося проблем ЖКГ, чистоти доріг і майданчиків, співставлення розмірів комунальних платежів та якості цих послуг. Радує те, що попри економічні проблеми, людей хвилюють питання виховання і вільного часу молоді, ставлення до людей похилого віку, збереження екології та архітектури, перспективи розвитку Першотравневого району і нашого міста загалом. Підсумком зустрічі було те, що депутати за перший рік діяльності навчилися порядку і методів вирішення проблем, їх рангування за рівнем відповідальних сторін, відчули складність взаємозв’язків як проблем так і  інструментів їх подолання, а головне – відчували взаємну радість з мешканцями від маленьких перемог над буденними завданнями.