На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В Першотравневій районній у місті Чернівці раді протягом І кварталу 2012 року щомісячно буде проводитися засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду, інших обов’язкових платежів та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

В лютому 2012 року планується проведення  засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення на якому буде розглянуто питання: «Про стан виробничого травматизму та виконання заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та аварій на підприємствах, установах і організаціях Першотравневого району» та «Про виконання заходів щодо підготовки до осінньо-зимового періоду народногосподарських об’єктів району». Заплановано проведення семінар-наради з питання «Ведення переговорів та укладання колективних договорів і угод, їх роль у вирішенні проблем у сфері зайнятості населення та оплати праці на підприємствах, організаціях і установах району» (термін проведення буде визначено по розпорядженню Головного управління праці та соціального захисту населення).