На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Чергова ХХІ сесія районної ради, яка відбулася 25 вересня 2008 року розглянула одне із актуальних питань сьогодення - це підготовка житлового фонду району до роботи в осінньо-зимовий період 2008-2009р.р. Начальник управління житлового господарства районної ради Віталій Ротар проінформував присутніх про виконання тих обсягів роботи, які необхідні для вчасного початку опалювального сезону. Зокрема зазначив, що на заходи по підготовці до зими використано 1266,75тис.грн., в т.ч. відремонтовано та замінено 2442мп інженерних мереж, 37 опалювальних печей, 83 оголовки димовентиляційних каналів, виконано ремонт покрівель.

Комплексні заходи по підготовці житлового господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2008-2009р.р. виконані майже в повному обсязі.

Питання підготовки житлового фонду району до зими знаходяться в полі зору районних депутатів.

Зі співдоповіддю виступив голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного довкілля. Дмитро Сірман. Він проаналізував проведену роботу управлінням житлового господарства, КЖРЕП, ПП «Житлосервіс» по підготовці житлового фонду району до роботи в осінньо-зимовий період та звернув увагу на першочергове завершення робіт по підготовці до опалювального сезону в будинках, де проживають малозахищені верстви населення.

У обговоренні питання підготовки до зими прийняли участь Михайло Крайс - депутат міської ради, начальник ДКП «Чернівціводоканал», який проінформував депутатів та керівництво районної ради про загрозливу ситуацію, що склалася внаслідок великої заборгованості за спожиту воду мешканцями та підприємствами району.

Про стан справ по підготовці до опалювального сезону облтепломережі розповів її керівник, депутат районної ради Олександр Меленчук.

Сесія розглянула ряд інших питань, по яких прийняла відповідні рішення, спрямовані на поліпшення життєдіяльності району.

Також одноголосно була прийнята пропозиція, внесена депутатом Ростиславом Шерстюком, щодо прийняття участі депутатського корпусу в проведенні толоки, приуроченої до 600-річчя міста, на вулиці Чкалова, в районі аеропорту.