На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

17 грудня 2011 р. в м. Сучава, Румунія, відбулася зустріч депутатів Першотравневої районної у м. Чернівці ради з депутатами Сучавської повітової ради, Сучавської муніципальної ради та лідерами неурядових організацій.

На зустрічі обговорювалися питання адміністративно-територіального устрою Чернівецької області України та Сучавського повіту Румунії, особливості формування та діяльності місцевих рад в Україні та в Румунії, можливістю впливу інститутів громадянського суспільства на прийняття управлінських рішень.

Депутати ділилися досвідом роботи з громадянами, із засобами масової інформації, з громадськими організаціями. Жваву дискусію викликало питання взаємодії партійних фракцій в радах.

Були також обговорені перспективи транскордонного співробітництва, спільної проектної діяльності.

Після завершення зустрічі депутати Першотравневої районної у м. Чернівці ради відвідали монастир Іоана Нового Сучавського, Сучавську тронну фортецю та монастир Драгомірна.