На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

В цей складний час, в якому ми з вами живемо, підтримки людей з особливими потребами ніколи не буває багато, її завжди не вистачає.

Особливо її потребують люди, безнадійно хворі, які волею долі опинилися на лікарняному ліжку, яким потрібне не тільки кваліфіковане лікування, а й нормальні, повноцінні умови існування у медичному закладі.

Ми звертаємось до всіх небайдужих громадян нашого міста, керівників установ, підприємств та організацій всіх форм власності, приватних підприємців надати посильну благодійну допомогу у вигляді меблів, постільної білизни, посуду, миючих засобів, сантехніки, побутової техніки та іншого господарського інвентарю відділенням обласної психіатричної лікарні, яка знаходиться в нашому місті на вулиці Мусорського,2.

Сподіваємось на чуйність і щиросердну допомогу тих чернівчан, які на сьогодні мають щастя бути здоровими, повносилими і заможними.

Хай їхні статки примножаться, а неабияка частинка перепаде знедоленому – хворому, самотньому, безпорадному.

Нехай добрі справи завжди повертаються сторицею до тих, хто їх робить.

Заздалегідь вдячні всім за підтримку та надану допомогу!