На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Новорічно–різдвяні свята завжди бажані та довгоочікувані, як для малих, так і для дорослих. Тому вже традиційно напередодні християнського свята Миколи Чудотворця районна влада подарувала мешканцям району Новорічне свято, яке відбувалось 18 грудня в мікрорайоні «Руський».

В церемонії урочистого відкриття новорічної ялинки взяли участь представники районної влади, яку представляв голова районної у місті ради Віктор Мельничук, представник від міської влади – заступник міського голови Олександр Паскар та представники від депутатського корпусу ради. Розважали усіх присутніх Дід Мороз та Снігуронька, а також казковий герой Дракончик.

Дітвора та їхні батьки із задоволенням приймали участь у різних іграх, водили хороводи навколо новорічної красуні-ялинки, співали новорічних пісень. Після цікавої, розважальної святкової програми всі діти отримали солодощі.