На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Відповідно до законів України "Про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам"  з 01.01.2012 року буде підвищено розмір державної соціальної допомоги на догляд деяким категоріям інвалідів, зокрема, інвалідам підгрупи А першої групи з числа малозабезпечених, які одержують пенсію за віком або за вислугу років чи по інвалідності.
Оскільки до малозабезпечених віднесено інвалідів першої групи, середньомісячний сукупний  дохід яких не перевищує 115 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, коло осіб, які матимуть право на встановлення державної соціальної допомоги на догляд буде розширено.
Розмір державної соціальної допомоги на догляд інвалідам підгрупи А першої групи з числа малозабезпечених, які одержують пенсію за віком або за вислугу років чи по інвалідності з 01.01.2012 буде становити 30 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
Для призначення державної соціальної допомоги на догляд в управління праці та соціального  захисту населення за місцем реєстрації необхідно подати:

  • Заяву, за формою, затвердженою наказом Мінпраці, при пред'явленні паспорта, трудової книжки та довідки  про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • Декларацію про доходи та майно ( заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім'ї) за останні шість календарних місяців або два квартали, що передують місяцю звернення за призначенням допомоги;
  • Копія рішення про встановлення опіки ( у разі визнання особи недієздатною);
  • Довідка про склад сім'ї , видана уповноваженим органом за місцем постійного проживання;
  • Витяг з акта огляду МСЕК.

Допомога на догляд призначається з дня звернення за допомогою.

Днем звернення за призначенням допомоги на догляд вважається день прийняття органом, що призначає допомогу, заяви з усіма необхідними документами.

Для отримання додаткової інформації мешканцям Першотравневого району звертатися за адресою: вул. Руська, 183, каб.105, 214 тел. 6-08-27, 6-08-66, 51-97-52.