На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Зміни в законодавстві щодо пільг багатодітним сім'ям.

 

16 червня 2011 року прийнято Закон України «Про внесення зміни до статті 1 Закону України « Про охорону дитинства».

Законом розширюється поняття багатодітної сім‘ї, визначивши її як сім’ю, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує.

Документом, що підтверджує статус багатодітної сім’ї і дітей з такої сім’ї та їх право на отримання пільг є посвідчення, яке видається відділом у  справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради (вул. Червоноармійська, буд.44).

Крім того, з 1 січня 2012 року до складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Тож з нового року родинам, у яких старшій дитині виповнилося 18 років, і вони втратили статус багатодітної, строк дії посвідчення багатодітної родини буде подовжено до досягнення старшої дитини 23 років за умови  продовження її навчання за денною формою.

Детальнішу інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення за адресою: вул. Руська, 183, каб.217, тел. 6 08 28.