На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Традиційними стали щорічні зустрічі представників органів самоорганізації населення з очільниками міської та районної у місті рад. Цей рік не став винятком. 8 грудня ц.р. голови будинкових, вуличних комітетів та комітетів мікрорайонів змогли у конструктивному діалозі поспілкуватись з секретарем міської ради Віталієм Михайлішиним та заступниками голови Першотравневої районної у місті ради. Голови комітетів: Олена Демид, Сільва Якимчук, Зінаїда Сусак, Марія Кравчук та інші порушили ряд нагальних питань життєдіяльності мешканців, а саме: асфальтування доріг, поліпшення подачі електроенергії на окремих вулицях, встановлення індивідуального опалення, тощо. На кожне питання було надано роз’яснення та визначено шляхи їх вирішення.

Розпорядженням голови районної у місті ради за підсумками діяльності у 2011 році, активну участь у вирішенні питань життєдіяльності мешканців району керівників органів самоорганізації населення було відзначено грошовими винагородами.