На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Напередодні відзначення Дня місцевого самоврядування, 6 грудня 2011 року в районній у місті раді відбулися урочистості, присвячені професійному святу тих, хто присвятив своє життя служінню інтересам територіальної громади.

У вітаннях керівництва ради – заступників голови – Наталії Ярмистої, Володимира Шабан, Івана Фальоси було зазначено, що всі працівники виконавчих підрозділів ради, районні депутати здійснюють чимало добрих справ, докладають частку своєї душі, знань, вміння та досвіду для того, щоб з кожним днем все активніше вирішувалися актуальні і важливі завдання місцевого самоврядування.

Побажання усім доброго здоров’я, щастя, якомога більше радісних днів, задоволення від зробленого і прагнення до більшого у добрих справах заради спільного поступу до розвитку і процвітання нашої держави пролунали у виступах депутатів Тетяни Заволічної та Марії Кірілеско.

За активну участь у громадському житті району, професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування подякою голови районної у місті ради були нагороджені кращі депутати та посадовці.

Святкового настрою усім додали чудові виступи – заслуженого артиста України Олександра Сальникова, лауреатів Всеукраїнських та міжнародних конкурсів пісенних фестивалів Віри Буренок та Георгія Постевки.