На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З метою забезпечення ефективної системи державного контролю за цільовим використанням коштів державного бюджету, реалізацією програм соціального захисту інвалідів в Україні функціонує Єдиний централізований банк даних з проблем інвалідності (ЦБІ). (Наказ Міністерства праці та соціальної політики України від 17.11.2006 №423)

Основною метою створення та введення ЦБІ є удосконалення рівня соціального захисту інвалідів та дітей-інвалідів, своєчасне виявлення первинних інвалідів, контроль за реалізацією їх прав на реабілітацію, підвищення ефективності формування потреби для надання реабілітаційних заходів, засобів та послуг, ведення статистичного обліку інвалідів та дітей-інвалідів в розрізі груп, нозологій, прав на потреб відповідно до чинного законодавства.

Органи праці та соціального захисту населення наповнюють ЦБІ інформацією щодо надання послуг, заходів, засобів інвалідам та дітям-інвалідам.

Станом на 05.12.2011 управлінням праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у місті Чернівці ради до ЦБІ внесено інформацію по 819 індивідуальних програмах реабілітації та сформовано 742 особові справи, для забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації.

В управлінні інваліди отримують направлення на протезування та безкоштовно забезпечуються технічними засобами реабілітації (інвалідні візки, милиці, палиці, ходунки, шведські стінки, брусся, поручні, сидіння для ванни та санвузлу, ліжка-підйомники, магнітофони, диктофони, годинники, і т.п). З початку року видано 180 одиниць засобів реабілітації, 333 особи отримали направлення на протезування верхніх та нижніх кінцівок, молочної залози, на забезпечення ортопедичним взуттям, бандажами, стременами та ін.

Для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації мешканцям Першотравневого району звертатись за адресою: вул. Руська, буд. 183, каб. 218, тел. 571659.