На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

 

Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України!

 

Кожна держава пишається своїм військом. У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів Збройних Сил України теж є святі слова, які глибоко переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові.

Вірю, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій oбoв’язoк перед Батьківщиною, надійно захищатимуть спокій українськoгo нарoду.

Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння Вітчизні. Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни та ветерани! 

 

 

Шановні працівники місцевого самоврядування,

 депутати місцевих рад!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня місцевого самоврядування!

Сьогодні на органи місцевого самоврядування України покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, добробут жителів міст, селищ і сіл.

Уклін та шана вам за любов до рідного краю, самовіддану працю, високу активність у громадсько-політичному житті.

Від усього серця бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади доброго здоров’я, щастя, якомога більше радісних днів, задоволення від зробленого і прагнення до більшого у добрих справах заради спільного поступу до розвитку і процвітання нашої держави.