На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Шановні платники – суб’єкти підприємницької діяльності!

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях звертає Вашу увагу, щодо необхідності сплати єдиного соціального внеску.

Фізичні особи – підприємці (крім тих, які обрали спрощену систему оподаткування) та особи, які забезпечують себе роботою самостійно та отримують дохід безпосередньо від цієї діяльності, за умови, що такі особи не є найманими працівниками чи підприємцями, сплачують єдиний внесок у розмірі 34,7 % сум доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за кожну особу за місяць, у якому отримано дохід (прибуток). Мінімальний розмір єдиного внеску визначають розрахунково, як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, встановлений законом на місяць, за який нараховано заробітну плату (дохід).

  Фізичні особи–підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування  сплачують єдиний внесок протягом року до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня і до 15 листопада у вигляді авансових платежів у розмірі 25 % від річної суми єдиного внеску, обчисленої від суми, яку визначають податкові органи для сплати авансових сум податку на доходи фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності.

Для фізичних осіб–підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, єдиний внесок нараховується у розмірі 34,7% на суми, що визначаються такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

У разі виявлення несплати єдиного соціального внеску до платників будуть застосовані фінансові санкції. Тому сподіваємось на Вашу свідомість законослухняних платників.