На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

 

Держава приділяє особливу увагу трудовій реабілітації та соціальній інтеграції осіб з особливими потребами.

Державна служба зайнятості відповідно до законів України від 21. 03. 1991 року № 875-ХІІ «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про зайнятість населення», «Про реабілітацію інвалідів в Україні» та відповідно до наказу Міністерства праці та соціальної політики України №201 від 03.05.2007 «Про порядок взаємодії органів праці та соціального захисту населення, центрів занятості, відділень Фонду соціального захисту інвалідів, центрів професійної реабілітації і навчальних закладів системи Мінпраці щодо працевлаштування» сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню інвалідів.

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» інвалід, який не досяг пенсійного віку, не працює, але бажає працювати, має право бути зареєстрованим у державній службі зайнятості, як безробітний (крім тих, які за висновком МСЕК є непрацездатними).

Інваліди, які визнані у встановленому порядку безробітними, мають право на призначення допомоги по безробіттю.

Управління праці та соціального захисту тісно співпрацює зі службою зайнятості, яке приділяє особливу увагу та впроваджує нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування інвалідів.

На виконання наказу Міністерства праці та соціальної політики України №201 від 03.05.2007 «Про порядок взаємодії органів праці та соціального захисту населення, центрів занятості, відділень Фонду соціального захисту інвалідів, центрів професійної реабілітації і навчальних закладів системи Мінпраці щодо працевлаштування» управління щомісяця надсилає інформацію до Обласного Фонду соціального захисту інвалідів та до Чернівецького міського центру занятості щодо інвалідів, які виявили бажання працевлаштуватись.

Крім того, управління постійно інформує інвалідів про послуги державної служби занятості у тому числі шляхом розміщення на стендах інформаційних матеріалів щодо підбору роботи, проведення професійної орієнтації з метою вибору професійної діяльності та визначення виду професійного навчання шляхом професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, оновлюється інформація, щодо вакансій для осіб з інвалідністю.

 

Додатково повідомляємо, що 08 грудня 2011 о 15.00 годині в Чернівецькому міському центрі занятості відбудеться ярмарок вакансій «Служба занятості – Ваш надійний партнер», на якому особи з інвалідністю  отримають різноманітну інформацію щодо пошуку роботи, зможуть індивідуально поспілкуватись з представниками підприємств, організацій, установ.  

 

Додаткову інформацію мешканці Першотравневого району м. Чернівці можуть отримати за адресою: вул. Руська, 183, каб.218, т.57-16-59