На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В Першотравневій районній у місті Чернівці раді 24.11.2011 відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду, інших обов’язкових платежів та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, де розглядалися питання про хід погашення заборгованості із виплати заробітної плати та по внесках до Пенсійного фонду.
 У роботі районної комісії взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення Першотравневої у місті Чернівці ради, Управління Пенсійного фонду України місті Чернівцях, відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області.
Слухали інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Світко Т.І., яка повідомила, що на виконання листа  Головного управління праці та соціального захисту населення від 11.11.2011 №4441, управлінням, щосереди проводиться моніторинг щодо своєчасності виплати заробітної плати на підприємствах державної та комунальної форми власності. Дані моніторингу передаються в прокуратуру Першотравневого району м.Чернівці, Головне та міське управління праці та соціального захисту населення.
Станом на 01.11.2011 заборгованість по заробітній платі по 4 підприємствах району складала    214,2 тис.грн.  За проведеним моніторингом заборгованості по заробітній платі станом на 24.11.2011 складає - 52,9тис.грн., а саме: ДП «Чернівцілегмаш» - 17,6 тис.грн., КЖРЕП №12 – 19,5 тис.грн., Чернівецьке міське комунальне підприємство «Проектний інститут «Містопроект» - 15,8 тис.грн.
Управлінням постійно вивчається стан соціально-трудових відносин та організації оплати праці на підприємствах, в організаціях та установах району, проводиться  робота по контролю за дотриманням законодавства про оплату праці.
Слухали: інформацію першого заступника начальника управління Пенсійного фонду України в місті Чернівці Німіжана О.К., який повідомив, що робота управління спрямована на збільшення рівня надходжень та скорочення заборгованості до бюджету Фонду, своєчасного фінансування виплати пенсій та допомог.
Станом на 01.11.2011 року наявна  заборгованість по страхових внесках  у 147 підприємств -  боржників на загальну суму 5354,03тис.грн.
Найбільшими боржниками по страхових внесках перед Пенсійним фондом є наступні підприємства:

  • ДП «Чернівцілегмаш» - 110,74 тис.грн.;
  • Приватна Блдінг компанія – 60,9 тис.грн.;
  • ЧАШТСОУ – 89,3 тис.грн.;
  • ПП «Дельта- Буд» - 49,0 тис.грн.;
  • ТОВ «Дельта – Буд» - 50,9 тис.грн.

Найбільшими боржниками з відшкодування пільгових та наукових пенсій перед Пенсійним фондом є наступні підприємства:

         ДП «Чернівцілегмаш» - 328,226тис.грн.

Станом на 01.11.2011 на обліку в управлінні перебуває 4153 суб’єктів господарювання. Заборгованість по сплаті єдиного соціального внеску суб’єктів господарювання станом на 01.11.2011 складає 518,693тис.грн.
Ряду підприємств розстрочено у 2011 році заборгованість зі сплати фінансових санкцій на суму 224,72 тис.грн.
З початку року списано борг по 11 підприємствах - банкрутах на загальну суму 642,93тис. грн.
Управлінням проводиться робота щодо співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування в частині забезпечення їх поінформованості про ситуацію із дотримання вимог пенсійного законодавства. Так, щомісяця перелік підприємств, що мають заборгованість до Пенсійного фонду,  заборгованість по невиплаченій заробітній платі чи допускають нарахування заробітної плати у розмірі менше мінімальної надається до прокуратури Першотравневого району, податкової міліції Державної податкової інспекції, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Першотравневої в м.Чернівці ради та фінуправління Чернівецької міської ради.
Головний спеціаліст  відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області Нагірна О.Г., повідомила, що скарг (звернень) щодо заборгованості по заробітній платі від працівників підприємств Першотравневого району за період з початку року не надходило.