На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 

 

  На виконання Указу Президента України від 10.11.2006 р. № 945 «Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» встановлено в Україні відзначати щорічно 14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС буде розглянуто на засіданні виконавчого комітету Першотравневої районної у м. Чернівці ради питання надання матеріальної допомоги  ліквідаторам, у зв’язку з погіршенням стану здоров’я.

За участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості будуть проводитись мітинги з покладанням квітів до пам’ятних знаків загиблим учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Дорогі ліквідатори! Ми висловлюємо щирі слова подяки всім ліквідаторам за їх мужність,героїзм і самовіддачу. Наша повага і шана – тим, хто щодня бореться із хворобами, викликаними катастрофою. Від усього серця зичимо героям-ліквідаторам – міцності духу, здоров’я і впевненості у завтрашньому дні!