На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

 

Детінізація  трудових відносин та легалізація заробітної плати –
питання  на повістці дня управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях.

  

Дуже часто громадяни не замислюються над проблемами пенсійного забезпечення у майбутньому, тому і погоджуються на неофіційне оформлення трудових відносин з роботодавцем. Виплата заробітної плати “у конверті” послаблює соціальний захист працівників, які на власний ризик працюють на підставах тіньової економіки, уникаючи перерахувань коштів до бюджетів усіх рівнів та державних соціальних страхових фондів.

По цьому питанню відбулося  чергове  засідання «круглого столу» за участі начальника управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях Лотоцької Людмили Карпівни та  представників підприємств м. Чернівці.

В ході засідання Людмила Карпівна акцентувала увагу на питаннях щодо існуючої заборгованості з виплати заробітної плати, виплат її в «конвертах» та у розмірах нижче мінімально встановленого а також відповіла на ряд запитань по пенсійному забезпеченню.

 

Головний спеціаліст відділу з організаційно -
інформаційної роботи управління
Пенсійного фонду України
в м. Чернівцях                                                                               Надія Лунгуляк