На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!
 

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Під девізом «Ми працюємо, щоб Україна стала розвиненою інформаційною державою» ви щоденно приходите в кожну оселю, розповідаючи про перебіг подій в країні і в світі, допомагаючи людям відчути причетність до процесів сьогодення, відкриваючи широкі можливості для людських контактів та спілкування.

Впевнений, що ваша копітка, цілеспрямована праця і в подальшому сприятиме становленню сучасного інформаційного простору.

Хочеться побажати вам благополуччя, здоров'я, процвітання, оптимізму, втілення творчих задумів і безперервного руху вперед!

 

Дорогі наші студенти!
 

Прийміть найщиріші вітання з Днем студента!!!
 

Студентські роки – це найкращі безтурботні дні вашого життя. Використовуючи цей час, здобувайте знання, перемагайте, радійте кожному новому дню, подорожуйте, закохуйтеся, любіть, смійтеся, насолоджуйтеся життям.

Пам’ятайте, нам вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення. На вас найближчими роками ляже відповідальність за розвиток країни, за спадкоємність її історії і культури.

Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ.