На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

07 листопада 2011 р. в приміщенні Першотравневої районної у місті ради проведено семінар щодо роз’яснення Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Семінар проводив заступник начальника управління державної служби України Головдержслужби у Чернівецькій області Лєньков Михайло Іванович.

Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції», який набрав чинності 1 липня нинішнього року, суттєво відрізняється від попереднього.

Михайло Іванович ознайомив присутніх з нормами Закону, зокрема, працівників ради було проінформовано, хто є суб’єктами відповідальності за корупційні порушення, а також – хто здійснює заходи щодо запобігання і протидії проявам корупції.

Крім того, учасники семінару дізнались, які існують обмеження щодо використання службового становища, щодо сумісництва та одержання подарунків, а також обмеження щодо роботи з близькими родичами.