На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Напередодні відзначення 67-ї річниці визволення України від фашистських загарбників 24 жовтня було проведено святкову зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни.

Шановних ветеранів вітали голова ради В.Мельничук, заступники голови: Н.Ярмиста, І.Фальоса, начальник управління праці та соціального захисту населення ради Т.Світко, депутати ради: Бордіян І.П., Гордіца Т.М., Заволічна Т.Р., Кокош Ф.І., Паладян Д.В., Божескуль Г.Г. та члени ветеранських організацій району.

З музичним привітанням для присутніх виступили учні загальноосвітнього начального закладу № 42 та військовослужбовці військової частини А-0264.

На зустрічі, про згадку, ветеранам було вручено грошові винагороди, почесні грамоти та цінні подарунки.

 

Дорогі ветерани!

 

Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це високий приклад для наслідування. Наш обов’язок – бути гідними вашого безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

 

Щиро бажаємо Вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років життя, тепла людських стосунків та родинного затишку.

 

Ми були і назавжди залишаємося в неоплатному боргу перед Вами.